Profesjonalne ekspesy do kawy

autoryzowany przedstawiciel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Lavazza Ora mielona

Lavazza Qualita Oro 250g mielona

Lavazza Qualita Oro to chyba najbardziej charakterystyczny produkt pochodzący z palarni Lavazza. Arabica (100%) pochodzących z Ameryki Środkowej i Afryki. Kawa ta jest średnio palona i wyjątkowo słodka, a do tego niezbyt mocna.

 
Oro

Lavazza Qualita Oro 250g ziarno
Lavazza Qualita Oro to chyba najbardziej charakterystyczny produkt pochodzący z palarni Lavazza. Arabica (100%) pochodzących z Ameryki Środkowej i Afryki. Kawa ta jest średnio palona i wyjątkowo słodka, a do tego niezbyt mocna.
 
Espresso mielona

Lavazza Espresso mielona 250g
Lavazza Espresso wyprodukowana jest z najszlachetniejszych ziaren arabiki. Jest kawą o bardzo wykwintnym, intensywnym smaku. Świetnie nadaje się do przyrządzania w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych i kawiarkach.

 
Lavazza oro

Lavazza Oro 250g mielona
Lavazza Oro wyprodukowana jest z najszlachetniejszych ziaren arabiki. Jest kawą o delikatnym słodkim smaku, pozbawionym kwasowatości. Świetnie nadaje się do przyrządzania w kawiarkach moka.

 
Lavazza Oro

Lavazza Qualita Oro 1000g
Lavazza Qualita Oro wyprodukowana jest z mieszanki najszlachetniejszych ziaren arabiki. Jest kawą o pełnym i subtelnym smaku i intensywnym aromacie. Świetnie nadaje się do przyrządzania w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych i kawiarkach.
 
Gold

Lavazza Gold Selection 1000g
Lavazza Gold Selection wyprodukowana jest z mieszanki najszlachetniejszych ziaren arabiki z dodatkiem wysokiej jakości robusty indonezyjskiej. Jest kawą o zachwycającym czekoladowym smaku. Dodatkowo zapewnia obfitą cremę. Świetnie nadaje się do przyrządzania w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych i kawiarkach.
 
Rossa

Lavazza Rossa 1000g
Lavazza Rossa wyprodukowana jest z mieszanki ziaren z przewagą robusty. Jest kawą przeznaczoną do parzenia kaw lekkich z dodatkiem mleka (cappucino, latte macchiato). Świetnie nadaje się do przyrządzania w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych i kawiarkach.
 
Crema Aroma

Lavazza Crema e Aroma 1000g
Lavazza Crema e Aroma wyprodukowana jest z mieszanki najszlachetniejszych ziaren arabiki i robusty. Jest kawą o bardzo intensywnym smaku i obfitej cremie. Doskonale komponuje się z mlekiem. Świetnie nadaje się do przyrządzania w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych i kawiarkach.
 
Crema

Lavazza Super Crema 1000g
Lavazza Super Crema wyprodukowana jest z mieszanki najszlachetniejszych ziaren arabiki i indonezyjskiej robusty. Jest kawą o mocnym, wyrazistym smaku. Zachwyca aksamitną cremą, która się długo utrzymuje. Świetnie nadaje się do przyrządzania w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych i kawiarkach.
 


Strona 1 z 2

Kawa Lavazza

Autoryzowany serwis

KALT II
ul. Jutrzenki 24
43-300 Bielsko Biała


tel. +48 33 8141984
+48 505 031 565
+48 503 010 922


Partner SAECO

strony internetowe dla firm