Profesjonalne ekspesy do kawy

autoryzowany przedstawiciel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Idea Cappucino

Idea Cappuccino to model wyposażony w zintegrowany profesjonalny moduł cappuccinatore - kawa i mleko lub spienione mleko są podawane w tym samym czasie. Mleko pobierane jest bezpośrednio z pojemnika i poddawane jest spienieniu na 4 rózne sposoby, w zależności od wybranego typu przygotowywanego napoju. Niezwykle przydatna jest funkcja automatycznego czyszczenia modułu cappuccinatore po każdym jego użyciu.

Ekspres wyposażony w podwójny bojler (do przygotowywania kawy/gorącej wody oraz do generowania gorącej pary) oraz trzy rózne obiegi wody oferuje możliwość równoległego przygotowywania kaw, gorącej wody i strumienia gorącej pary. Z dodatkowymi modułami dedykowanymi dla ekspresów z rodziny Idea - ekspres może pracowac jako urządzenie samoobsługowe.

Profesjonalny ekspres idea cappucinoWięcej…
 

Idea Duo

Rozwojową wersją modelu Cappuccino jest model Idea Duo.

Wyposażony w dwa młynki oraz dwa pojemniki na kawe, ekspres oferuje możliwość wyboru pomiędzy dwoma gatunkami kawy, co daje jeszcze większą jego wszechstronność, przy zachowaniu najwyższej jakości. Podobnie jak model Idea Cappuccino, Idea Duo ekspres wyposażony jest w moduł cappuccinatore - kawa i mleko lub spienione mleko są podawane w tym samym czasie.

Mleko pobierane jest bezpośrednio z pojemnika i poddawane jest spienieniu na 4 rózne sposoby, w zależności od wybranego typu przygotowywanego napoju. Niezwykle przydatną funkcja jest automatyczne czyszczenie modułu cappuccinatore po każdym jego użyciu. Ekspres oferuje możliwość równoległego przygotowywania kaw, gorącej wody i strumienia gorącej pary. Z dodatkowymi modułami dedykowanymi dla ekspresów z rodziny Idea - ekspres może pracowac jako urządzenie samoobsługowe.


Profesjonalny ekspres idea duoWięcej…
 


Kawa Lavazza

Autoryzowany serwis

KALT II
ul. Jutrzenki 24
43-300 Bielsko Biała


tel. +48 33 8141984
+48 505 031 565
+48 503 010 922


Partner SAECO

strony internetowe dla firm